Zgłoszenia

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW 

NA WERSJĘ NIESTACJONARNĄ

09.07.2021 – 31.082021

Prosimy o uważne wypełnienie formularza.

Za zgłoszenie do biegu uważa się wypełnienie formularza i dokonanie opłaty startowej.

 

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 Regulamin wersji niestacjonarnej

 7 NOCNA RECORDOWA PIĄTKA

RYWALIZACJA WIRTUALNA

2021 9.07-31.08

Informacje podstawowe:

1. Uruchomiliśmy dodatkową opcję wirtualną, dla osób, które nie mogą przyjechać do Poznania, doznały kontuzji lub potrzebują więcej czasu na doszlifowanie formy

2. Opcja ta zostanie rozegrana w dniach od 9 lipca 2021 do 31 sierpnia 2021 (do godziny 23:59).

3. Opłata startowa wynosi 37,00 zł i jest doskonałą okazją by zdobyć wyjątkowy medal tegorocznej edycji, sprawdzić się korespondencyjnie z innymi biegaczami.

4. W ramach opłaty startowej Organizator prześle pamiątkowy medal na adres uczestnika na podstawie danych z formularza zapisów.

5. Zgłoszenia dokonać należy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie nocnapiatka.pl

6. Prosimy sprawdzić adres korespondencyjny wpisany w formularzu zgłoszeniowym poprzez panel zawodnika, do którego dostęp uczestnik otrzymuje w mailu potwierdzającym nadanie numeru startowego .

Jak przystąpić do rywalizacji wirtualnej:

1. Jeżeli nie jesteś na liście startowej zapraszamy do rejestracji wypełniając formularz na stronie nocnapiatka.pl

2. Dystans to 5 kilometrów. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w dniach 9 lipca 2021 do 31 sierpnia 2021 (do 23:59).

3. Rejestracja uczestników wiąże się z opłatą 37,00 zł

4. Pokonany dystans możesz zarejestrować dowolnym urządzeniem ważne abyś mógł przesłać nam zrzut ekranu wraz z dystansem i czasem. Będziemy losowo sprawdzać przesłane wyniki. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1 MB.

5. Pamiętaj aby zatrzymać zegarek na dystansie nie krótszym niż 5 km. Nawet jeśli zatrzymasz zegarek np. na 5,05 km nie koryguj czasu lecz wpisz wynik końcowy.

6. Następnie zaloguj się do swojego panelu zawodnika (podczas rejestracji otrzymałeś mail potwierdzający nadanie numeru startowego wraz z dostępem do panelu)

7. Zgłoszenie swojego wyniku możesz wysłać tylko raz.

8. Pamiętaj – zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę (np. brak zdjęcia pokonanego dystansu z czasem).

9. Pakiety z pamiątkowym medalem będziemy wysyłać począwszy od 15 września 2021.

Jeżeli masz pytania, napisz do nas na adres mailowy recordowadziesiatka@gmail.com Pamiętaj, aby przestrzegać zaleceń dotyczących koronawirusa. Aktualne informacje na ten temat wraz z zaleceniami znajdziesz pod linkiem: Koronawirus: informacje i zalecenia – Koronawirus: informacje i zalecenia – Portal Gov.pl (www.gov.pl) Życzymy uzyskania satysfakcjonującego wyniku na 5km

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz