7 Nocna Recordowa Piątka w lipcu 2021

7nocna21

Witajcie. Ciężko nam było podjąć tą decyzję ponieważ klimat, atmosfera i wyjątkowy charakter Nocnej Piątki są każdego roku niepowtarzalne! Pamiętacie pidżama, zombie czy military style?. Również na ten rok mieliśmy przygotowaną wyjątkową i mega imprezową stylizację! Ponieważ naszego biegu i jego wyjątkowego charakteru nie da się przełożyć na wersję wirtualną a przede wszystkim z uwagi na nadal obowiązujące obostrzenia sanitarne przeciwko pandemii, ze zdwojoną siłą przygotujemy dla Was bieg na lipiec 2021!
7 Nocna Recordowa Piątka (styl zdradzimy wiosną 2021) odbędzie się zatem w lipcu 2021 i niech to będzie dla.wszystkich szczęśliwa 7-ka ! Życzymy wam przede wszystkim zdrowia i zapraszamy do rywalizacji wirtualnej na 10km,, jeszcze do 28 czerwca pod linkiem www.recordowadziesiatka.pl lub https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020/

Pozdrawiamy was serdecznie i spotkamy się w lepszym czasie dla dużych biegów aby przygotować dla was bieg w takim wymiarze jakiego zawsze oczekujecie i z jakiego do tej pory byliście zadowoleni! Do zobaczenia!