Velocity: Warsztat Treningu nowym PARTNEREM naszego biegu

velologo1Velocity: Warsztat Treningu nowym PARTNEREM naszego biegu ;) Velocity: Warsztat Treningu to unikatowa idea holistycznego rozwoju sportowego dla kolarzy, biegaczy i triathlonistów. Velocity oferuje kompleksowe wsparcie każdemu poszukującemu efektywnego i bezpiecznego rozwoju fizycznego oraz stałych postępów treningowych.

Unikalny w skali świata program szkolenia i opieki nad zawodnikami Velocity opiera się na kilku niezmiernie ważnych dla nas założeniach:

Velocity, to holistyczne i indywidualne podejście do każdego.

W Velocity każda decyzja poprzedzona jest gruntowną analizą stanu aktualnego. Dotyczy to zarówno doboru ćwiczeń do treningu kondycyjnego i funkcjonalnego, jak i programów szkoleń oraz diety. Jedną z tajemnic sukcesu Velocity jest system wymiany informacji między specjalistami zajmującymi się każdym z zawodników. Takie działanie umożliwia modyfikacje treningu umożliwiające osiąganie celów w sposób szybszy, efektywniejszy i bezpieczniejszy, niż w przypadku indywidualnych porad. Możesz być pewien, że w Velocity jesteś w dobrych rękach! Zapraszamy na www.velocity.pl