Dziękujemy! Byliście niesamowici!

nocna5-70

Oto ścisłe podium czyli 5 najszybszych kobiet i 5 najszybszych mężczyzn! Ależ emocje! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się aby 7 Nocna Recordowa Piątka odbyła się, w tym: Cisowianka , AdRunaLine oraz Malta Poznań . A przede wszystkim największe podziękowania składamy WAM biegaczki i biegacze! Byliście niesamowici ! Jeżeli jeszcze nie sprawdziliście wyników to są m.in. pod tym linkiem:

Jeżeli ktoś nie mógł wystartować i chciałby zdobyć nasz piękny hawajski medal, zapraszamy do zapisania się pod linkiem:
Dziękujemy i widzimy się również w 2022!

Adrunaline Partnerem Technicznym

Adrunaline

Nasz Partner Techniczny, znana wam doskonale firma AdRunaLine, ufundował vouchery dla nagradzanej pierwszej piątki kobiet i pierwszej piątki mężczyzn wyłonionych na podstawie wyników z fal o 20:00, 21:00 i 22:00. Dekoracja odbędzie się o 22:45. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia i zapoznania się z wyjątkową kolekcją marki AdRunaLine • Odzież Do Biegania • Odzież Sportowa

Cisowianka oficjalną wodą na Nocnej Recordowej Piątce

Cisowianka

Oficjalną wodą Nocnej Recordowej Piątki została naturalna woda mineralna Cisowianka!
Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie a także może wspomagać uzupełnianie minerałów.
Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Dzięki Cisowiance uczestnicy Nocnej Recordowej Piątki nie muszą martwić się o odpowiednie nawodnienie organizmu po wysiłku sportowym. ;)