Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Dziękujemy! 6 edycja tym razem w stylu militarnym za nami! Oto wyniki!
https://wyniki.plus-timing.pl/w/recordowa_piatka-2019

Rewelacyjny poziom – 5 kilometrów najszybciej pokonał Mateusz Lipiński, który wygrał z czasem 15 minut i 27 sekund. Zwyciężczynią w kategorii kobiet została Malwina Misjan z rewelacyjnym czasem 17 minut i 18 sekund!. W sumie bieg ukończyło 808 osób!

Dziękujemy przede wszystkim osobom wspierającym, które w deszczowy wieczór z zaangażowaniem pomagały w organizacji!;) Oczywiście największe brawa dla startujących za wytrwałość i osiągnięte wspaniałe wyniki! Tym razem nie było plażowania wręcz walka w bojowej deszczowej aurze. Z walki tej wszyscy wyszliśmy zwycięsko! Wkrótce opublikujemy galerie zdjęć, oczywiście zapraszamy już teraz na lipcową edycję 2020! Dziękujemy również Sponsorom i Partnerom – firmie Nałęczów Zdrój i marce Cisowianka, Stowarzyszeniu Zbrojownia, Stowarzyszeniu Strażaków Wspólnie Przeciwko Białaczce oraz Military Events;)

Przypominamy, że trwają zapisy na wiosenną 16 Recordową Dziesiątkę. Czy dalibyście radę wasz wynik z piątki x 2? Zapisy pod linkiem:

https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020/
Strona biegu: http://recordowadziesiatka.pl/
Zapraszamy!

nocnamedale11

 

UWAGA – WAŻNE PRZYPOMNIENIE!

PRZYPOMINAMY: BIURO ZAWODÓW – CZYNNE W PIĄTEK 17:00 – 21:00 na BULA PARK (wjazd od ulicy Krańcowej, adres: Wiankowa 3)
START – przy tzw źródełku , META – przy BULA PARK. (Prosimy o zapoznanie się z mapką sytuacyjną).
DEKORACJE – planujemy o godz. 23:00-23:15
Upoważnienia dostępne są w panelu zawodnika (dostęp wysyłany był mailem wraz z potwierdzeniem nadania numeru startowego). Do odbioru swojego pakietu wystarczy dowód osobisty. Życzymy udanej ZABAWY!plansytuacyjny6nocna