Dziękujemy i zapraszamy za rok !

3nocnafot1

 

Ekipa Maniacka serdecznie dziękuję za wasz wspaniały i liczny udział w 3 Nocnym Biegu Lotto Maniacka Piątka !!! Było super i wspólnie rozświetliliśmy Maltę ! Specjalnie dla was załatwiliśmy również idealną pogodę ! Dzięki udanej współpracy z Lotto, Velocity, Plus-Timing, POSiR oraz Malta Ski możliwe było zorganizowanie kolejnej edycji ! Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy na 4 edycję w lipcu 2017 !
Oto pełne wyniki !

https://plus-timing.pl/doc-pt/wynikipdf/2016-07-16-nocna_maniacka/wyniki_open.pdf

Ważne informacje !!!

noc5

Mamy dla was bardzo ważne informacje !
1. Start biegu jest o 22:00
2. Biuro zawodów czynne jest od 18-21:00
3. Pakiety odbieramy osobiście (po okazaniu dokumentu tożsamości) a osoby nieletnie dodatkowo weryfikowane są w obecności rodzica lub pranego opiekuna.
4. Informacja dodatkowa – depozyt czynny będzie od godz. 20:00
5. Dekoracja 22:45
nocnaplan2

Nagrody ;-)

velologo1Miło nam poinformować, że nasz Partner Velocity: Warsztat Treningu ufundował dla pierwszej 3 kobiet i pierwszej 3 mężczyzn atrakcyjne vouchery na zajęcia ! Wasza forma wzrośnie jeszcze bardziej, wręcz do MISTRZOWSKIEJ ! ;)

Będzie się działo !!!

noc3

Macie już przygotowane już gadżety?  ;)  Gdybyście zapomnieli to w biurze zawodów na pewno coś dla was będziemy mieć;) O wasz odblaskowy styl podczas naszego biegu zadba również Lotto ;)

Możliwość przepisania pakietu ;)

writingnocnaTaka miła niespodzianka  ;)  Do przyszłego wtorku czyli do 12 lipca 2016 do godz 23:59 będzie możliwość przepisania  ;)  GRATIS !

W przypadku, kiedy zgłoszony (opłacony) zawodnik nie może wziąć udziału w biegu, istnieje możliwość przepisania jego pakietu startowego na inną osobę. Jest to możliwe tylko pod warunkiem, że zawodnik rezygnujący z biegu znajdzie na swoje miejsce nowego zawodnika. Organizator nie pośredniczy w kontakcie pomiędzy zawodnikami i nie prowadzi ewidencji osób chcących przekazać swój numer startowy innej osobie.

Czytaj dalej