Nocna już po ateście ;)

pzla-logomaleMiło nam poinformować, że trasa I Nocnego Biegu Lotto Maniacka Piątka jest już po oficjalnym ateście. Czekamy teraz na certyfikat. Zatem jeżeli będziecie chcieli w tej wyjątkowej atmosferze sprawdzić się na dystansie dokładnych 5 km możecie mieć pewność co do dokładnej długości ;)

Tych, którzy nie będą bić rekordów i ścigać się o czołowe miejsca zapraszamy do wyjątkowej i klimatycznej biegowej zabawy ;)

Limit miejsc wyczerpany

limitwyczerpanyDziękujemy za tak duże zainteresowanie ;) Limit miejsc startowych skończył się zaledwie po około 40 godzinach od uruchomienia zapisów. Przed nami intensywne przygotowania, ujawnianie atrakcji… a przed wami wspaniała zabawa i wyjątkowo klimatyczny bieg już 11 lipca.

Ruszamy !

nocnazapisybannnstart1

Jesteście gotowi ? ;)

Takiej imprezy biegowej w Poznaniu jeszcze nie było ! W letni piątkowy wieczór o 22:00 połączymy bieganie na dystansie 5 km i wspólne biesiadowanie ! To będzie wyjątkowy biegowo-koleżeński wieczór ! Ale uwaga limit tylko 500 osób ! Zapisy dzisiaj tj. 11 czerwca o 22:00 dokładnie na miesiąc przed startem !