DZIĘKUJEMY!!!

2J2A0941

Ależ to była REGGAE impreza ! Dziękujemy WAM uczestniczki i uczestnicy za liczny i kolorowy udział! Wszystkim wspierającym naszą sportową inicjatywę, marce Cisowianka , wolontariuszom i współpracującym firmom. Dawno tak wszyscy dobrze się nie bawiliśmy łącząc bieganie i wyjątkowy klimat.
Zwycięzcami okazali się Krzysztof Tschirch i Patrycja Bielecka. Gratulujemy wszystkim !
Kto nie mógł być z nami , może się jeszcze zapisać się na opcję wirtualną i zdobyć niesamowity medal z Bobem Marleyem ! Link tutaj:
Wkrótce piękne galerie od Fotografia Tomasz Szwajkowski a teraz możecie sprawdzić uzyskane wyniki.
Wkrótce też ogłosimy głosowanie w konkursie na najciekawsze i najpiękniejsze REGGGAE przebranie ;-)
Do następnego razu ;)

Ważne informacje

Pamiętajcie:

1. Biuro zawodów czynne jest w piątek od 15:00 do 19:00

2. W biurze zawodów będzie depozyt

3. Start biegu o godzinie 20:00 , dekoracje pod bramą mety przeprowadzimy o 21:15

4. Odbiór numeru za inną osobę tylko na podstawie wygenerowanego, wydrukowanego i podpisanego upoważnienia z panelu zawodnika

ŻYCZYMY POWODZENIA !

biuro22

8nocnatrasaww

Medal tegorocznej edycji REGGAE

Takiego medalu na pewno nie macie w swojej kolekcji! Możecie go zdobyć 2 września przebiegając w Poznaniu 5 kilometrów lub w formule wirtualne w każdym dowolnym miejscu na świecie ;) Ten medal to hit tego roku a na pewno tego lata ;) Do zobaczenia na starcie ;)

Bobmarlejmedalofficial22

Ruszamy z zapisami na edycję 2022 – REGGAE STYLE

8nocna2022wrzeszapWelcome to Jamaica chciało by się powiedzieć;) Ruszyliśmy z zapisami!W tym roku bawimy się na pożegnanie lata 2 września 2022 o zachodzie słońca  Style Reggae czyli SUPER MUZYKA, SUPER ZABAWA, SUPER KLIMAT ! Oczywiście kto będzie miał ochotę pobiec bardzo szybko na szybkiej trasie to jak najbardziej zachęcamy do ścigania. Na pewno to będzie wyjątkowo klimatyczna edycja!

W panelu zapisów wprowadziliśmy również opcję rywalizacji wirtualnej.

Dziękujemy! Byliście niesamowici!

nocna5-70

Oto ścisłe podium czyli 5 najszybszych kobiet i 5 najszybszych mężczyzn! Ależ emocje! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się aby 7 Nocna Recordowa Piątka odbyła się, w tym: Cisowianka , AdRunaLine oraz Malta Poznań . A przede wszystkim największe podziękowania składamy WAM biegaczki i biegacze! Byliście niesamowici ! Jeżeli jeszcze nie sprawdziliście wyników to są m.in. pod tym linkiem:

Jeżeli ktoś nie mógł wystartować i chciałby zdobyć nasz piękny hawajski medal, zapraszamy do zapisania się pod linkiem:
Dziękujemy i widzimy się również w 2022!

Adrunaline Partnerem Technicznym

Adrunaline

Nasz Partner Techniczny, znana wam doskonale firma AdRunaLine, ufundował vouchery dla nagradzanej pierwszej piątki kobiet i pierwszej piątki mężczyzn wyłonionych na podstawie wyników z fal o 20:00, 21:00 i 22:00. Dekoracja odbędzie się o 22:45. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia i zapoznania się z wyjątkową kolekcją marki AdRunaLine • Odzież Do Biegania • Odzież Sportowa

Cisowianka oficjalną wodą na Nocnej Recordowej Piątce

Cisowianka

Oficjalną wodą Nocnej Recordowej Piątki została naturalna woda mineralna Cisowianka!
Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie a także może wspomagać uzupełnianie minerałów.
Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Dzięki Cisowiance uczestnicy Nocnej Recordowej Piątki nie muszą martwić się o odpowiednie nawodnienie organizmu po wysiłku sportowym. ;)

Trasa tegorocznej edycji

7recmapa

Pytacie jaka trasa? Jest szybka, rekordowa, przy dźwiękach DJ-a. To wy decydujecie czy biegniecie na luzie czy po rekord . Najważniejsze, że znowu spotkamy się !!! Jeszcze można się zapisać !

Prezentacja medalu

7recmedaloficjal

Z dumą prezentujemy Wam medal tegorocznej hawajskiej edycji Nocna Recordowa Piątka! Dla jednych będzie to talizman, dla innych maska Tiki, która jak amulet da szczęście, moc i siłę oraz odstraszy przed złymi mocami przynoszącymi kontuzje. Niech będzie waszym talizmanem na rekord życiowy! Udostępniajcie, zachęcajcie znajomych i przybywajcie nad poznańską Maltę. Pakiety są jeszcze dostępne!