Cisowianka oficjalną wodą naszego biegu

Ale upały! Prawie karaibskie jak w ojczyźnie reggae ;) Ale z pomocą i wsparciem przyszła Cisowianka ;)

Miło nam przekazać informację, że OFICJALNĄ wodą Nocnej Recordowej Piątki również w tym roku jest naturalna woda mineralna Cisowianka.
Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetne nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie a także może wspomagać uzupełnianie minerałów.
Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Dziękujemy!
Cisowianka

Ruszyły zapisy!

6nocnabannerZapisy ruszyły! W tym roku bawimy się w maskowanie;) Wszystko co związane ze stylem military, survival, komandosi, preppers czyli ludzie gotowi na chwilę próby by przetrwać i wszelkie pomysły jakie przygotujecie! Zapraszamy!

Zapisy ruszyły!

Ruszamy! cropped-5Nocnabanner2018.jpgWiemy, że z niecierpliwością czekaliście na tegoroczną edycję i mamy dla was miłą niespodziankę ;) Tegoroczny bieg odbędzie się pod hasłem PIDŻAMA PARTY! Jak zawsze będzie się działo! Gra świateł, niesamowita muzyka DJ-a i Wy w roli głównej! Jakie czasy wykręcicie w pidżamach? Sami jesteśmy ciekawi bo takiego biegu jeszcze nie było! Zapraszamy!