Dziękujemy! Byliście niesamowici!

nocna5-70

Oto ścisłe podium czyli 5 najszybszych kobiet i 5 najszybszych mężczyzn! Ależ emocje! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się aby 7 Nocna Recordowa Piątka odbyła się, w tym: Cisowianka , AdRunaLine oraz Malta Poznań . A przede wszystkim największe podziękowania składamy WAM biegaczki i biegacze! Byliście niesamowici ! Jeżeli jeszcze nie sprawdziliście wyników to są m.in. pod tym linkiem:

Jeżeli ktoś nie mógł wystartować i chciałby zdobyć nasz piękny hawajski medal, zapraszamy do zapisania się pod linkiem:
Dziękujemy i widzimy się również w 2022!

Adrunaline Partnerem Technicznym

Adrunaline

Nasz Partner Techniczny, znana wam doskonale firma AdRunaLine, ufundował vouchery dla nagradzanej pierwszej piątki kobiet i pierwszej piątki mężczyzn wyłonionych na podstawie wyników z fal o 20:00, 21:00 i 22:00. Dekoracja odbędzie się o 22:45. Zapraszamy oczywiście do odwiedzenia i zapoznania się z wyjątkową kolekcją marki AdRunaLine • Odzież Do Biegania • Odzież Sportowa

Cisowianka oficjalną wodą na Nocnej Recordowej Piątce

Cisowianka

Oficjalną wodą Nocnej Recordowej Piątki została naturalna woda mineralna Cisowianka!
Dzięki swojemu unikalnemu składowi mineralnemu Cisowianka świetnie nawadnia wyczerpany wysiłkiem organizm, gasi pragnienie a także może wspomagać uzupełnianie minerałów.
Cisowianka od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku wód mineralnych w Polsce. Butelkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Marka aktywnie angażuje się w imprezy sportowe, zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
Dzięki Cisowiance uczestnicy Nocnej Recordowej Piątki nie muszą martwić się o odpowiednie nawodnienie organizmu po wysiłku sportowym. ;)

Trasa tegorocznej edycji

7recmapa

Pytacie jaka trasa? Jest szybka, rekordowa, przy dźwiękach DJ-a. To wy decydujecie czy biegniecie na luzie czy po rekord . Najważniejsze, że znowu spotkamy się !!! Jeszcze można się zapisać !

Prezentacja medalu

7recmedaloficjal

Z dumą prezentujemy Wam medal tegorocznej hawajskiej edycji Nocna Recordowa Piątka! Dla jednych będzie to talizman, dla innych maska Tiki, która jak amulet da szczęście, moc i siłę oraz odstraszy przed złymi mocami przynoszącymi kontuzje. Niech będzie waszym talizmanem na rekord życiowy! Udostępniajcie, zachęcajcie znajomych i przybywajcie nad poznańską Maltę. Pakiety są jeszcze dostępne!

7 Nocna Recordowa Piątka w lipcu 2021

7nocna21

Witajcie. Ciężko nam było podjąć tą decyzję ponieważ klimat, atmosfera i wyjątkowy charakter Nocnej Piątki są każdego roku niepowtarzalne! Pamiętacie pidżama, zombie czy military style?. Również na ten rok mieliśmy przygotowaną wyjątkową i mega imprezową stylizację! Ponieważ naszego biegu i jego wyjątkowego charakteru nie da się przełożyć na wersję wirtualną a przede wszystkim z uwagi na nadal obowiązujące obostrzenia sanitarne przeciwko pandemii, ze zdwojoną siłą przygotujemy dla Was bieg na lipiec 2021!
7 Nocna Recordowa Piątka (styl zdradzimy wiosną 2021) odbędzie się zatem w lipcu 2021 i niech to będzie dla.wszystkich szczęśliwa 7-ka ! Życzymy wam przede wszystkim zdrowia i zapraszamy do rywalizacji wirtualnej na 10km,, jeszcze do 28 czerwca pod linkiem www.recordowadziesiatka.pl lub https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020/

Pozdrawiamy was serdecznie i spotkamy się w lepszym czasie dla dużych biegów aby przygotować dla was bieg w takim wymiarze jakiego zawsze oczekujecie i z jakiego do tej pory byliście zadowoleni! Do zobaczenia!

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Dziękujemy! 6 edycja tym razem w stylu militarnym za nami! Oto wyniki!
https://wyniki.plus-timing.pl/w/recordowa_piatka-2019

Rewelacyjny poziom – 5 kilometrów najszybciej pokonał Mateusz Lipiński, który wygrał z czasem 15 minut i 27 sekund. Zwyciężczynią w kategorii kobiet została Malwina Misjan z rewelacyjnym czasem 17 minut i 18 sekund!. W sumie bieg ukończyło 808 osób!

Dziękujemy przede wszystkim osobom wspierającym, które w deszczowy wieczór z zaangażowaniem pomagały w organizacji!;) Oczywiście największe brawa dla startujących za wytrwałość i osiągnięte wspaniałe wyniki! Tym razem nie było plażowania wręcz walka w bojowej deszczowej aurze. Z walki tej wszyscy wyszliśmy zwycięsko! Wkrótce opublikujemy galerie zdjęć, oczywiście zapraszamy już teraz na lipcową edycję 2020! Dziękujemy również Sponsorom i Partnerom – firmie Nałęczów Zdrój i marce Cisowianka, Stowarzyszeniu Zbrojownia, Stowarzyszeniu Strażaków Wspólnie Przeciwko Białaczce oraz Military Events;)

Przypominamy, że trwają zapisy na wiosenną 16 Recordową Dziesiątkę. Czy dalibyście radę wasz wynik z piątki x 2? Zapisy pod linkiem:

https://plus-timing.pl/zgloszenia/recordowa_dziesiatka-2020/
Strona biegu: http://recordowadziesiatka.pl/
Zapraszamy!

nocnamedale11

 

UWAGA – WAŻNE PRZYPOMNIENIE!

PRZYPOMINAMY: BIURO ZAWODÓW – CZYNNE W PIĄTEK 17:00 – 21:00 na BULA PARK (wjazd od ulicy Krańcowej, adres: Wiankowa 3)
START – przy tzw źródełku , META – przy BULA PARK. (Prosimy o zapoznanie się z mapką sytuacyjną).
DEKORACJE – planujemy o godz. 23:00-23:15
Upoważnienia dostępne są w panelu zawodnika (dostęp wysyłany był mailem wraz z potwierdzeniem nadania numeru startowego). Do odbioru swojego pakietu wystarczy dowód osobisty. Życzymy udanej ZABAWY!plansytuacyjny6nocna